Stwórz niepowtarzalną atmosferę w swoim domu

27 stycznia 2022 Meble i oświetlenie

Oszczędność energii połączona z niemalże nieograniczonymi możliwościami kolorystycznymi oświetlenia w Twoim domu – właśnie to ma Ci do zaoferowania realme LED Smart Bulb. To inteligentna żarówka najnowszej generacji, która perfekcyjnie wpisuje się w koncepcję tworzenia Smart Home w każdym mieszkaniu czy domu. Co jednak tego typu urządzenie daje w praktyce i w jaki sposób możesz je wykorzystać?

Wielu osobom wydaje się, że możliwość sterowania żarówkami z poziomu aplikacji mobilnej w smartfonie przynosi tylko jedną korzyść – brak konieczności wstawania, aby wyłączyć światło. W praktyce jednak to dopiero początek długiej listy zastosowań realme LED Smart Bulb. Przekonaj się, że miliony barw mogą nadać Twoim wnętrzom zupełnie nowe życie, a Tobie przynieść ogromne oszczędności, za które podziękuje Ci domowy budżet.

Zapełnij swoje życie nowymi kolorami z realme Smart LED Bulb

realme Smart LED Bulb to nowoczesna żarówka, która zaskoczy Cię nawet 13 latami sprawnego, bezawaryjnego działania. To inwestycja w prawdziwą wygodę, komfort, ale również wysoką jakość wykonania i satysfakcjonujące efekty działania. Sprzęt ten, dostępny w naszym sklepie, kupić możesz w wyjątkowo przystępnej cenie, a oferuje zawrotną liczbę 16 milionów kolorów. Co więcej, temperatura barw to 1700-6500K, możesz więc mieć pewność, że znajdziesz opcję dla siebie niezależnie od Twoich planów na wieczór.

Nowoczesną żarówką od realme da się sterować zarówno głosowo, jak i przy użyciu wygodnej aplikacji realme Link. To gwarancja sprawnego działania i maksymalnej wygody w każdej sytuacji. Wspomniane wyżej 16 milionów barw to z kolei szansa na ustawienie prawie dokładnie tylu kolorów, ile jest w stanie rozpoznać ludzkie oko. Wystarczy, że wybierzesz taką barwę realme Smart LED Bulb, na jaką akurat będziesz miał największą ochotę. Już pierwsza próba udowodni Ci, że w nowym świetle Twoje wnętrza mogą prezentować się zupełnie inaczej niż na co dzień.

Oszczędność, wygoda i dopasowanie do każdego wnętrza

Urządzenie od realme zostało stworzone tak, by dało się je dostosować do każdej sytuacji. Dzięki temu realme LED Smart Bulb ma tak klasyczne opcje, jak tryb pracy, czytania czy nocny. Twórcy nie zapomnieli jednak również o bardziej rozrywkowych zastosowaniach – inteligentna żarówka jest w stanie rozpoznać rytm odtwarzanych w pokoju dźwięków, a następnie zmieniać swoje kolory zgodnie z grającą muzyką. Dzięki temu zagwarantujesz swoim gościom najlepszą zabawę oraz niezapomniane wrażenia z imprezy w każdym pomieszczeniu swojego domu.

realme Smart LED Bulb pochwalić się też może oszczędnością, a sterowanie zdalne pozwala na wykorzystywanie jej mocy tylko wtedy, gdy jest to rzeczywiście potrzebne. To ogromna przewaga nad zwykłymi rozwiązaniami, które często są włączone o wiele dłużej, niż to rzeczywiście potrzebne, bo nikomu nie chce się wstawać i ich gasić. Co więcej, produkty chińskiego producenta oferowane są w dwóch wersjach: 9W oraz 12 W, co odpowiada mocom żarowych 60W i 75W, są więc w stanie rozświetlić każde pomieszczenie, niezależnie od jego wielkości.

Nowoczesne funkcje Smart Home dopasowane do Twoich potrzeb

Inteligentna żarówka od realme nie emituje potencjalnie szkodliwego, niebieskiego światła, troszcząc się w ten sposób o wzrok wszystkich domowników. Ponadto emitowane przez nią światło nie migocze. Cały system wyposażony został w specjalną funkcję ochrony przed nagłą awarią zasilania, dzięki której wyłącza się, gdy tylko wykryje brak prądu, a automatycznie zaczyna działać na nowo po wznowieniu zasilania. To kolejny sposób na zapewnienie Ci nie tylko bezpieczeństwa, ale także oszczędności.

Podobnie jak wszystkie urządzenia Smart Home od realme, które kupić możesz w naszym sklepie, realme Smart LED Bulb łączy się z wygodną aplikacją na smartfony z systemem Android oraz iOS. Włączać, wyłączać oraz regulować oświetlenie można także głosowo, przy pomocy asystenta Amazon Alexa lub Asystenta Google. To kolejny, ważny krok ku automatyzacji mieszkań, dzięki któremu Twoje życie może być jeszcze wygodniejsze, a wszystkie wnętrza lepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Jesteś zainteresowany serią smart home od realme? Znajdziesz je w sklepie oficjalnego dystrybutora realme na Polskę: https://realmeshop.pl/oferta/smart-home

27 stycznia 2022 Meble i oświetlenie

0 Komentarze