Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom HP

16 października 2020 AGD i RTV

Nowoczesna wyciskarka wolnoobrotowa Hurom HP to model drugiej generacji, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów, przede wszystkim ze względu na szereg zalet jakie posiada. Bowiem urządzenie wyróżnia się zarazem prostym i nowoczesnym designem, oraz mocno nasyconą kolorystyką, która przyciąga wzrok klientów. Obecnie wyciskarka dostępna jest na rynku w trzech kolorach, które jeszcze niedawno były niespotykane w tego typu urządzeniach, chodzi tutaj o kolor kremowy, pastelowy oraz kolor zbliżony do pistacji. Co istotne, upychacz który jest w kolorze całej obudowy doskonale dopełnia zestaw!

Dlaczego klienci wybierają wyciskarkę wolnoobrotową Hurom HP?

Przede wszystkim należy podkreślić, że dzięki Hurom HP nowoczesna technologia wolnoobrotowego wyciskania SST II dostępna jest w bardzo przystępnej cenie. Jest to urządzenie cieszące się ogromną popularnością, bowiem znajduje szerokie zastosowanie nie tylko w małych powierzchniach, ale także świetnie sprawdza się nawet u najbardziej wymagających klientów! Wyciskarka to produkt wysokiej jakości, który jest nie zwykle funkcjonalny, dzięki ogromnej wydajności urządzenia umożliwia przygotowywanie wielu soków, musów a także sorbetów i mleka roślinnego. To bardzo praktyczny sprzęt, który warto mieć w swojej kuchni!

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom HP-  najważniejsze zalety 

Nowoczesna wyciskarka Hurom Hp posiada wiele zalet, wśród których można wymienić między innymi:

  • przygotowywane napoje zachowują wszelkie wartości odżywcze- a wszystko to dzięki zastosowaniu najnowszej technologii wolnego wyciskania SST II a także wałkowi ślimakowemu, który obraca się 43x na minutę, praca urządzenia jest bardzo szybka i skuteczna
  • Hurom HP daje pewność i gwarancję utrzymania wszystkich witamin oraz fitochemikaliów- co istotne, są to składniki niezbędne do utrzymania dobrego stanu zdrowia
  • niezwykła wydajność- maksymalną wydajność zapewnia specjalny wałek ślimakowy, który wyróżnia się oryginalną konstrukcją. Czy wiesz, że wałek imituje proces ręcznego wyciskania soku? Bowiem zapewnia on maksymalny wycisk stosowanych produktów aż do ostatniej kropli soku!
  • wysoka jakość materiałów- wszystkie materiały, które są wykorzystywane podczas produkcji urządzenia Hurom HP odznaczają się bardzo wysoką jakością, są wolne od substancji szkodliwych, między innymi od BPA. Warto dodać, iż pokrywa silnika wykonana została z plastiku ABS, który wyróżnia się duża odpornością na uderzenia.

Jakie inne korzyści niesie ze sobą wyciskarka Hurom HP?

Oprócz wyżej wymienionych zalet urządzenie posiada jeszcze szeroki wachlarz innych korzyści! Wyciskarka wyposażona jest w indukcyjny silnik AC o mocy 150 watt, który doskonale sprawdza się w każdej sytuacji, nawet w przypadku bardzo twardych produktów, dużym plusem jest fakt, iż urządzenie zapewnia cichą i spokojną pracę. Kolejną zaletą jest szybki i bezproblemowy montaż oraz demontaż, a także łatwe i proste czyszczenie, które jest możliwe dzięki specjalnemu obrotowemu koszyczkowi. Istotną rzeczą jest także bezpieczeństwo pracy, bowiem spokojna i bezpieczna praca jest możliwa dzięki specjalnym czujnikom, wielkość otworu jest tak dopasowana, aby nie mogły się do niej dostać raczki małych dzieci. Poprzez zastosowanie systemu chłodzenia silnika, wyciskarka Hurom HP chroniona jest przez przegrzaniem a tym samym może prawidłowo działać przez długi okres czasu.

Nowoczesna wyciskarka Hurom HP to wszechstronne urządzenie, dzięki któremu możliwe jest pozyskanie zdrowego, świeżego i pysznego soku!

https://hurompolska.pl/produkty/hurom-hp/

16 października 2020 AGD i RTV

0 Komentarze